Мини ПК Lenovo ThinkCentre M70q Tiny, Tiny, Intel Core i5-10400T, 8Гб/256Гб
Caracteristici de Bază
| Tip | Mini PC |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Sistem de răcire | Activ |
| Sistem de Operare | Windows 10 Pro |
| Tip carcasă | Tiny |
| Interfață de montare VESA | Da |
| Material carcasă | ABS Plastic |
| Culoare | Negru |
Memorie
| Frecvență memorie | 2666 MHz |
| Memoria RAM | 8GB |
| Capacitate max. Totală RAM | 32GB |
| Tip Memorie | DDR4 SDRAM |
| Sloturi memorie | 1x SO-DIMM |
| Capacitate RAM pe slot | 16GB |
| Număr Module Memori | 2 |
Procesor
| Procesoare suportate | Intel Core Gen 10th |
| Model/Număr Procesor | Intel Core i3-10100T |
| Modelul procesorului | Intel Core i5 |
| Frecvența procesor | 2 GHz |
| Frecvența Turbo | 3.6 GHz |
| Numar thread-uri | 12x Threads |
| Numar Nuclee | 6x Cores |
| Memorie Cache (L3) | 12 MB |
Dimensiuni și Greutate
| Lungime | 183 mm |
| Înălțime | 179 mm |
| Lățime | 34.5 mm |
| Greutate | 1.25 kg |
Conectivitate Rețea
| Bluetooth | 5.1 |
| Rețea Ethernet | 1 x Gigabit Ethernet |
Grafică și Audio
| Grafică Integrată | Intel UHD Graphics 630 |
Dispozitive de stocare
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Capacitate stocare #1 | 256 GB |
| Tip Stocare #1 | SSD M.2 2280 PCIe NVMe |
Sursa De Alimentare
| Tip Sursă Alimentare | Adaptor de alimentare extern |
| Putere | 65 W |
Interfață / porturi pe panoul frontal
| USB Type-C | 1 x |
| Porturi | Mufă combinată pentru căști/microfon |
Interfețe / Porturi spate
| USB 3.x Type-A | 3x USB 3.2 |
| HDMI | 1x HDMI |
| DisplayPort | 1x DisplayPort |
| RJ45-LAN | 1 x |
Accesorii incluse
| Tastatură (Inclusă) | Tastatură USB, Neagră, Rusă |
| Mouse (Inclus) | Mouse USB Calliope, Negru |
Nici o recenzie la acest produs