Sistem Desktop PC Lenovo ThinkCentre M70s, SFF, Intel Core i5-10400, 8GB/256GB
Caracteristici de Bază
| Tip | Sistem Desktop PC |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Sistem de răcire | Activ |
| Sistem de Operare | Fără SO |
| Tip carcasă | SFF |
| Material carcasă | Metal, Plastic |
| Culoare | Negru |
Memorie
| Frecvență memorie | 2666 MHz |
| Memoria RAM | 8GB |
| Tip Memorie | DDR4 SDRAM |
| Sloturi memorie | 4x DIMM |
| Capacitate max. Totală RAM | 128 GB |
| Număr Module Memori | 1 |
| Capacitate RAM pe slot | 32GB |
Procesor
| Chipset | Intel H470 |
| Procesoare suportate | Intel Core Gen 10th & Celeron/Pentium |
| Model/Număr Procesor | Core i5-10400 |
| Modelul procesorului | Intel Core i5 a 10-a generație |
| Nume-cod Procesor | Comet Lake |
| Frecvența procesor | 2.9 GHz |
| Memorie Cache (L3) | 4 MB |
| Numar thread-uri | 12x Threads |
| Numar Nuclee | 6x Cores |
| Frecvența Turbo | 4.3 GHz |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 340 mm |
| Greutate | 5.3 kg |
| Lungime | 298 mm |
| Lățime | 93 mm |
Grafică și Audio
| Chipset audio | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG |
Conectivitate Rețea
| Rețea Ethernet | 1 x Gigabit Ethernet |
Dispozitive de stocare
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Capacitate stocare #1 | 256 GB |
| Tip Stocare #1 | SSD M.2 2280 PCIe NVMe |
| Compartimente interioare 2,5" | 1 |
| Compartimente interioare 3,5" | 1 |
Caracteristici suplimentare
| Unitate de disc optic | Da |
| Card Reader | 3-in-1 Card Reader SD/SDHC/SDXC |
Sursa De Alimentare
| Tip Sursă Alimentare | Sursă de alimentare încorporată |
| Putere | 180 W |
Sloturi expansiune
| Sloturi de expansiune M.2 | 1 |
| Sloturi PCI-Express x16 | 1 |
| Sloturi PCI-Express x1 | 1 |
| Conectori SATA | 2x SATA 6Gb/s |
Interfață / porturi pe panoul frontal
| USB Type-C | 1x USB 3.2 Gen 1 |
| USB Type-A | 4x |
| Porturi | Mufă combinată pentru căști/microfon |
Interfețe / Porturi spate
| USB 2.0 Type-A | 4x |
| HDMI | 1x HDMI |
| DisplayPort | 2x DP 1.2 |
| RJ45-LAN | 1 x |
| Conectori audio | 1x Line-out |
| RS232 (COM) Port | 1x |
Accesorii incluse
| Tastatură (Inclusă) | USB Traditional Keyboard, Black, Russian |
| Mouse (Inclus) | Mouse USB Calliope, Negru |
Nici o recenzie la acest produs