Canon PIXMA G2416
Caracteristici de Bază
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Categorie imprimantă | Multifunctional Inkjet |
| Funcții imprimantă | Imprimare, Copiere, Scanare |
| Tip imprimantă | Color |
| Dimensiunea maximă a hârtiei | A4 |
| Nuanță culoare | Negru |
| Culoare | Negru |
Imprimantă
| Tehnologia de imprimare | Inkjet |
| Rezoluție imprimare | 1200 x 4800 dpi |
| Tip cerneală | Culoare pe bază de colorant, Negru pe bază de pigment |
| Configurarea cartușelor/rezervorului | 4x Rezervoare de cerneală încorporate |
| Culori | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Imprimare duplex | Manual |
| Imprimare fără margini | Da |
| Viteza de imprimare negru ISO/IEC | 8.8 f/m |
| Viteza de imprimare color ISO/IEC | 5 f/m |
Scaner
| Tip scaner | Tablet |
| Format scaner | A4 |
| Tipul senzorului | CIS |
| Rezoluție optică | 600 dpi |
| Rezoluție de scanare maximă | 1200 |
| Scanare duplex | Nu |
Prelucrare hârtie/suport
| Capacitatea tăvii de casete | 100 foi |
| Dimensiuni Media | A4, A5, B5, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 20 x 25 cm, Envelopes (DL, COM10), Letter, Legal |
| Densitatea hârtiei compatibile | 64-275 g / m² |
Copiator
| Viteza de copiere Negru | 1.7 f/m |
| Viteza de copiere Colorata | 1.7 f/m |
| Copiere duplex | No |
Conexiuni
| USB | USB 2.0 |
| NFC | Nu |
| USB Host | Nu |
| Rețea Ethernet | Niciunul |
| Wi-Fi | Nu |
| Card Reader | Fără cititor media |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 6.3 kg |
| Lățime | 445 mm |
| Adâncime | 330 mm |
| Înălțime | 163 mm |
Panou de control
| Panou de control | Tastatură, Ecran LCD |
| Tip de display | Afișaj LCD cu segment monocrom, 1-Line |
| Dimensiune display | 1.2 inch |
Consumabile
| Consumabile compatibile | GI-490 Black,Cyan,Magenta,Yellow |
| Cerneala/toner inclus în set | GI-490 Black x 2 pcs,Cyan, Magenta,Yellow |
| Capacitatea сartușelor de pornire | Black- 12000 pg, Color -7000 pg |
Nici o recenzie la acest produs