Настольный ПК DELL Vostro 3681, SFF, Intel Core i5-10400, 8Гб/256Гб
Caracteristici de Bază
| Tip | Sistem Desktop PC |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Sistem de răcire | Activ |
| Sistem de Operare | Linux Ubuntu |
| Tip carcasă | SFF |
| Material carcasă | Metal |
Memorie
| Frecvență memorie | 2666 MHz |
| Memoria RAM | 8GB |
| Tip Memorie | DDR4 SDRAM |
| Sloturi memorie | 2x DIMM |
| Număr Module Memori | 1 |
| Capacitate max. Totală RAM | 64GB |
Procesor
| Chipset | Intel B460 |
| Procesoare suportate | Intel Core Gen 10th & Celeron/Pentium |
| Model/Număr Procesor | Core i5-10400 |
| Modelul procesorului | Intel Core i5 a 10-a generație |
| Nume-cod Procesor | Comet Lake |
| Frecvența procesor | 2.9 GHz |
| Numar thread-uri | 12x Threads |
| Numar Nuclee | 6x Cores |
| Memorie Cache (L3) | 12 MB |
| Frecvența Turbo | 4.3 GHz |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 290 mm |
| Lățime | 92.6 mm |
| Lungime | 292.8 mm |
| Greutate | 4.66 kg |
Grafică și Audio
| Grafică Integrată | Intel UHD Graphics 630 |
Conectivitate Rețea
| Rețea Ethernet | 1 x Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | 4.0 |
| Controler Wi-Fi | 802.11ac WLAN + BT 4.0 |
Dispozitive de stocare
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Capacitate stocare #1 | 256 GB |
| Tip Stocare #1 | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Compartimente interioare 3,5" | 1 |
Sursa De Alimentare
| Tip Sursă Alimentare | Sursă de alimentare încorporată |
| Putere | 200 W |
Caracteristici suplimentare
| Unitate de disc optic | Da |
| Card Reader | Fără cititor media |
Sloturi expansiune
| Sloturi PCI-Express x16 | 1 |
| Sloturi PCI-Express x1 | 1 |
| Conectori SATA | 2x SATA 6Gb/s |
Interfață / porturi pe panoul frontal
| USB Type-A | 4x |
| Porturi | Mufă combinată pentru căști/microfon |
Interfețe / Porturi spate
| USB 3.x Type-A | 2x USB 3.2 |
| USB 2.0 Type-A | 2x |
| HDMI | Yes |
| RJ45-LAN | 1 x |
| Conectori audio | 1x Line-out |
Accesorii incluse
| Tastatură (Inclusă) | Dell KB216 Multimedia USB |
| Mouse (Inclus) | Dell MS116 Optical |
Nici o recenzie la acest produs