Mini PC DELL OptiPlex 3000, SFF, Intel Core i5-12500, 8GB/256GB
Caracteristici de Bază
| Tip | Mini PC |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Sistem de răcire | Activ |
| Sistem de Operare | Linux Ubuntu |
| Tip carcasă | SFF |
| Material carcasă | Metal, Plastic |
| Culoare | Negru |
Memorie
| Memoria RAM | 8GB |
| Tip Memorie | DDR4 SDRAM |
| Frecvență memorie | 3200 MHz |
| Sloturi memorie | 2x DIMM |
| Număr Module Memori | 1 |
| Capacitate RAM pe slot | 32GB |
| Capacitate max. Totală RAM | 64GB |
Procesor
| Chipset | Intel B660 |
| Procesoare suportate | Intel Core Gen 12th |
| Nume-cod Procesor | Alder Lake |
| Modelul procesorului | Intel Core i5 12th Generation |
| Model/Număr Procesor | Intel Core i5-12500 |
| Frecvența procesor | 3 GHz |
| Numar thread-uri | 12x Threads |
| Numar Nuclee | 6x Cores |
| Memorie Cache (L3) | 18MB |
| Frecvența Turbo | 4.6 GHz |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 290 mm |
| Lățime | 92.6 mm |
| Lungime | 292.8 mm |
| Greutate | 5.03 kg |
Grafică și Audio
| Grafică Integrată | Intel UHD Graphics 770 |
| Chipset audio | High Definition (HD) Audio, ALC3246-CG |
Conectivitate Rețea
| Rețea Ethernet | 1 x Gigabit Ethernet |
Dispozitive de stocare
| Tip Stocare #1 | SSD M.2 2230 PCIe NVMe |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Capacitate stocare #1 | 256 GB |
| Compartimente interioare 2,5" | 1 |
| Compartimente interioare 3,5" | 1 |
Caracteristici suplimentare
| Unitate de disc optic | Da |
Sloturi expansiune
| Sloturi de expansiune M.2 | 2 |
| Sloturi PCI-Express x16 | 1 |
| Sloturi PCI-Express x1 | 1 |
| Conectori SATA | 2x SATA 6Gb/s |
Interfață / porturi pe panoul frontal
| USB Type-A | 2xUSB2.0, 2xUSB3* |
| Porturi | Mufă combinată pentru căști/microfon |
Interfețe / Porturi spate
| USB 3.x Type-A | 2x USB 3.2 |
| USB 2.0 Type-A | 2x |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| DisplayPort | 1x DP 1.4 |
| RJ45-LAN | 1 x |
Sursa De Alimentare
| Tip Sursă Alimentare | Intern |
| Putere | 180 W |
Accesorii incluse
| Tastatură (Inclusă) | Dell Wired Keyboard-KB216 |
| Mouse (Inclus) | Mouse optic Dell-MS116 |
Nici o recenzie la acest produs