Unitate HDD Western Digital WD Gold, 3.5", 4 ТБ
Caracteristici de Bază
| Tip unitate de stocare | Unitate HDD |
| Sistem de stocare a datelor | 3.5" |
| Capacitate memorie | 4 TB |
| Dimensiune memorie tampon (cache) | 256 MB |
| Stare | Nou |
| Interfață SSD | SATA-3 (6 Gb/s) |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 26.1 mm |
| Lungime | 147 mm |
| Lățime | 101.6 mm |
Performanță
| Viteza axului | 7200 RPM |
Nici o recenzie la acest produs