Cooler procesor Deepcool THETA9 PWM
Caracteristici de Bază
| Tip Cooler | Cooler procesor |
| Sistem de răcire | Activ |
| Tip rulment | Rulment Hidraulic |
| Aplicare (Utilizare) | Coolere CPU |
| Numărul de ventilatoare incluse | 1 |
| Conector pentru ventilator | 4 pini |
| Dimensiune ventilatoare | 92 mm |
| Materialul radiatorului | Aluminiu |
Performanță
>td >65W
| Metoda de control RPM | PWM |
| Flux de aer maxim | 58 cfm |
| Viteza maximă a ventilatorului | 3200 rpm |
| Nivel zgomot | 41.3 dBA |
Compatibilitate
| Socketuri suportate | LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200 |
| Dimensiuni Radiator (L x Î x A) | 100 x 100 x 46.5 mm |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiuni | 100 x 100 x 46.5 mm |
| Greutate | 268 g |
Nici o recenzie la acest produs