Canon i-SENSYS MF543x
Caracteristici de Bază
| Aplicare (Utilizare) | Birou |
| Categorie imprimantă | Multifunctional laser |
| Funcții imprimantă | Imprimare, Copiere, Scanare, Fax |
| Nuanță culoare | Gri |
| Tip imprimantă | Monocrom |
| Dimensiunea maximă a hârtiei | A4 |
| Culoare | Gri |
Imprimantă
| Tehnologia de imprimare | Laser |
| Rezoluție imprimare | 600 x 600 dpi |
| Configurarea cartușelor/rezervorului | 1x Toner |
| Culori | Negru |
| Ciclu de lucru lunar | 150000 Pagini/Lună |
| Viteza de imprimare negru ISO/IEC | 38 f/m |
Prelucrare hârtie/suport
| Capacitatea alimentatorului automat | 50 foi |
| Capacitate tavă de ieșire | 150 pagini |
| Capacitatea tăvii de casete | 550 foi |
| Capacitatea tăvii multifuncționale | 100 foi |
| Tavă opțională | 700 |
| Densitatea hârtiei compatibile | 60 - 199 g/m2 |
Scaner
| Tip scaner | Tablet |
| Format scaner | A4 |
| Rezoluție optică | 600 dpi |
| Rezoluție de scanare maximă | 9600 x 9600 dpi |
| Viteza de scanare, o parte @300dpi | 38 ipm |
Panou de control
| Panou de control | LCD Display |
| Tip de display | Ecran LCD TFT Color, Ecran tactil |
| Dimensiune display | 5 |
Copiator
| Viteza de copiere Negru | 43 f/m |
| Reducerea/Extinderea | 25-400>#/b### |
Conexiuni
| USB | USB 2.0 |
| Rețea Ethernet | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Servicii de imprimare de pe telefonul mobil și de pe "cloud" | Apple AirPrint, Canon Print, Google Cloud Print |
Fax
| Rezoluție fax | 400 x 400 dpi |
| Memorie fax | 512 pagini |
| Capacitate apelare rapidă | 300 de numere |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 452 mm |
| Lățime | 494 mm |
| Adâncime | 464 mm |
| Greutate | 19.8 kg |
Consumabile
| Consumabile compatibile | Cartridge 056L, Cartridge 056, Cartridge 056H |
| Capacitatea сartușelor de pornire | 056L - 5,100 pagini, 056 - 10,000 pagini, 056H - 21,000 pagini |
Nici o recenzie la acest produs