Unitate HDD Western Digital WD Red Plus, 3.5", 6 TB
Caracteristici de Bază
| Tip unitate de stocare | Unitate HDD |
| Serie | WD Red Plus™ |
| Sistem de stocare a datelor | 3.5" |
| Capacitate memorie | 6 TB |
| Dimensiune memorie tampon (cache) | 128 MB |
| Stare | Nou |
| Interfață SSD | SATA-3 (6 Gb/s) |
Performanță
| Viteza axului | 5640 RPM |
Dimensiuni și Greutate
| Lungime | 147 mm |
| Greutate | 686 g |
| Înălțime | 26 mm |
| Lățime | 102 mm |
Nici o recenzie la acest produs