Cooler procesor Deepcool AG300
Caracteristici de Bază
| Tip Cooler | Cooler procesor |
| Sistem de răcire | Activ |
| Tip rulment | Rulment Hidraulic |
| Aplicare (Utilizare) | Coolere CPU |
| Conector pentru ventilator | 4 pini |
| Numărul de ventilatoare incluse | 1 |
| Dimensiune ventilatoare | 92 mm |
| Materialul radiatorului | Aluminiu |
Performanță
>td >150W
| Metoda de control RPM | PWM |
| Flux de aer maxim | 36.7 cfm |
| Viteza maximă a ventilatorului | 3050 rpm |
| Nivel zgomot | 30.5 dBA |
Compatibilitate
| Socketuri suportate | LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, AM5, AM4 |
| Dimensiuni Radiator (L x Î x A) | 94 × 57 × 129 mm |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiuni | 119 × 77 × 129 mm |
| Greutate | 350 g |
Nici o recenzie la acest produs