HP Smart Tank 750
| Funcţii | Imprimare, scanare, copiere, ADF, wireless |
|---|---|
| Viteză de imprimare alb-negru (ISO) | Până la 15 ppm 1 |
| Viteză imprimare alb-negru (ciornă, A4) | Până la 23 ppm 1 |
| Viteză de imprimare alb-negru (ISO, A4) | Până la 15 ppm 1 |
| Viteză de imprimare color (ISO) | Până la 9 ppm 1 |
| Viteză de imprimare color (ciornă, A4) | Până la 22 ppm 1 |
| Viteză de imprimare color (ISO) | Până la 9 ppm 1 |
| Prima pagină alb-negru imprimată (letter, din modul 'pregătit') | (Pentru detalii, consultă http://www.hp.com/go/printerclaims) |
| Prima pagină alb-negru imprimată (A4, din modul 'pregătit') | în numai 14 s (Pentru detalii, consultă http://www.hp.com/go/printerclaims) |
| Prima pagină color imprimată (letter, din modul 'pregătit') | (Pentru detalii, consultă http://www.hp.com/go/printerclaims) |
| Prima pagină color imprimată (A4, din modul 'pregătit') | în numai 16 s (Pentru detalii, consultă http://www.hp.com/go/printerclaims) |
| Imprimare duplex | Automat |
| Volum de lucru (lunar, 'letter') | Up to 5,000 pagesPână la 5.000 de pagini |
| Volum de lucru (lunar, A4) | Până la 5.000 de pagini |
| Volum de pagini lunar recomandat | 400 - 800 (HP recomandă ca numărul de pagini pe lună imprimate ca imagini să se încadreze în domeniul specificat pentru performanţa optimă a dispozitivului, pe baza unor factori ce includ intervalele de înlocuire a consumabilelor şi durata de viaţă a dispozitivului într-o perioadă de garanţie extinsă.) |
| Calitate imprimare alb-negru (mod optim) | Până la 1200 x 1200 dpi randerizat |
| Calitatea imprimării color (cea mai bună) | Culoare cu până la 4800 x 1200 dpi optimizaţi în cazul imprimării de la un computer şi cu intrare de 1200 dpi |
| Limbaje de imprimare | HP PCL 3 GUI |
| Tehnologie de imprimare | HP Thermal Inkjet |
| Conectivitate, standard | USB 2.0 de mare viteză, Wi-Fi; Bluetooth LE; LAN |
| Capabilitate de imprimare mobilă | Apple AirPrint; sistem de operare Chrome; pluginul HP Print Service (imprimare cu Android); aplicaţia HP Smart; certificat Mopria™; imprimare Wi-Fi Direct 2 |
| Capabilităţile reţelei | Da, prin Ethernet integrat; Wi-Fi |
| Capabilitate wireless | Da, Wi-Fi dual band la 2,4/5 GHz, Wi-Fi Direct, Energie redusă Bluetooth |
| Tehnologii wireless | Bluetooth® 5.0; 802.11a/b/g/n/ac; Wi-Fi® |
| Cerinţe minime de sistem pentru Macintosh | macOS v10.14 Mojave, macOS v10.15 Catalina, macOS v11 Big Sur; HD de 2 GB; este necesar accesul la internet |
| Cerinţe minime de sistem | Windows 10, 7: 32 biţi sau 64 biţi, 2 GB de spaţiu disponibil pe hard disk, conexiune la internet, Internet Explorer. |
| Ecran | Twisted Pneumatic Positive, Reflective, LCD 2 x 0.4 in (50.8 x 10.16 mm) |
| Viteză procesor | 800 MHz |
| Memorie maximă | 256 MB |
| Memorie | 256 MB (Upgrade imposibil) |
| Sisteme de operare compatibile | Windows 11; Windows 10; Windows 7; macOS 10.14 Mojave; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur (Windows 10, 7: 32 biţi sau 64 biţi, 2 GB de spaţiu disponibil pe hard disk, conexiune la internet, Internet Explorer; macOS v10.14 Mojave, macOS v10.15 Catalina, macOS v11 Big Sur; HD de 2 GB; este necesar accesul la internet) |
| Manevrarea hârtiei la intrare, standard | tavă intrare de 250 coli |
| Manevrarea hârtiei la ieşire, standard | Tavă ieşire de 100 coli |
| Tipuri suport | Hârtie simplă, hârtii foto HP, hârtie HP mată pentru broşuri sau profesională, hârtie HP mată pentru prezentări, hârtie HP lucioasă pentru broşuri sau profesională, alte hârtii foto Inkjet, alte hârtii mate Inkjet, alte hârtii lucioase Inkjet, hârtie uşoară/reciclată |
| Dimensiuni de suporturi acceptate | A4; A5; A6; B5 (JIS); plic (DL, C5, C6, Chou #3, Chou #4); carte poştală (Hagaki, Ofuku Hagaki) |
| Dimensiuni suporturi, personalizate | 88,9 x 127 mmm – 215,9 x 355,6 mm |
| Imprimare fără margini | Da (până la 8,5 x 11 inchi, 210 x 297 mm) |
| Greutăţi suporturi, recomandate | 60 - 105 g/m² |
| Tip scaner | Suport plat, ADF |
| Format fişier scanat | BMP, JPEG, TIFF, PDF, PNG |
| Rezoluţie îmbunătăţită a scanării | Până la 1200 dpi |
| Rezoluţie scanare, optică | Până la 1200 dpi |
| Dimensiune scanare (ADF), maximă | 216 x 356 mm |
| Dimensiune scanare, maximă | 216 x 297 mm |
| Viteză de scanare (normal, A4) | Până la 8 ipm (alb-negru); până la 3,5 ipm (color) |
| Viteză de scanare (normal, Letter) | Up to 3 ppm (200 ppi, color); Up to 5 ppm (200 ppi, mono) |
| Capacitatea alimentatorului automat de documente | Standard, 35 de coli |
| Tehnologie de scanare | Contact Image Sensor (CIS) |
| Viteză copiere alb-negru (ISO) | Până la 13 cpm 3 |
| Viteză copiere color (ISO) | Până la 6 cpm 3 |
| Rezoluţie copie (text negru) | Până la 600 dpi |
| Rezoluţie copie (text şi grafică color) | Până la 600 x 600 dpi |
| Rezoluţie copie (grafică alb-negru) | Până la 600 dpi |
| Copii, maximum | Până la 99 de copii |
| Setări de reducere/mărire la copiere | 25 la 400>#/p### |
| Setarea copierii | Număr de copii, redimensionare, calitate, mai luminos/mai întunecat, dimensiune hârtie, tip de hârtie, copiere act de identitate |
| Consum energie | 0,1 waţi (imprimare); 1,10 waţi (repaus) 4 |
| Alimentare curent | Tensiune de alimentare: 100 - 240 VAC (+/- 10%), 50/60 Hz (+/- 3 Hz) |
| Umiditate de funcţionare | 15 – 80% umiditate relativă (fără condensare) |
| Umiditate de funcţionare | 20 – 80% umiditate relativă |
| Interval de umiditate pt. nefuncţionare | 5 – 90% umidit. rel. (fără condensare) |
| Temperatură de funcţionare | 5 – 40 °C |
| Temperatură de funcţionare | 41 to 104°F |
| Consum tipic de electricitate (TEC) | 0,20 kWh/săptămână |
| Tehnologie cu caracteristici de economisire a energiei | Tehnologie HP Auto-Off |
| Etichete ecologice | Înregistrare EPEAT®; CECP; SEPA |
| Certificat Energy Star | Nu |
| Siguranţă | Conformitate cu IEC 60950-1 şi IEC 62368-1 Ed. 2; Siguranţă CSA NRTL; conformitate cu EU RED şi EN 62368-1 Ed. 2; aprobare NEMKO GS; Mexic NOM-1-NYCE, marcajul de siguranţă pentru Singapore; EAC Rusia; CCC China |
| Dimensiuni minime (L x l x h) | 42,75 x 36,40 x 24,03 cm 5 |
| Dimensiuni maxime (L x A x î) | 453,55 x 440,73 x 249,63 mm 5 |
| Greutate | 7,70 kg |
| Ce se găseşte în cutie | HP Smart Tank 750 All-in-One; 3 x sticle de cerneală neagră originală HP GT53XL de 135 ml; sticlă de cerneală cyan originală HP GT52; sticlă de cerneală magenta originală HP GT52; sticlă de cerneală galbenă originală HP GT52; cablu de alimentare; PHA; ghid de configurare; ghid de referinţă; pliant de atenţionare privind cerneala; pliante cu reglementări; pliante de garanţie; pentru informaţii suplimentare despre umplere şi despre capacitate, consultă http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies |
| Cartuşe de rezervă | Sticlă de cerneală neagră originală HP GT53 1VV22AE; de 90 ml, sticlă de cerneală neagră originală HP GT53XL 1VV21AE; de 135 ml, sticlă de cerneală cyan originală HP GT52 M0H54AE; sticlă de cerneală magenta originală HP GT52 M0H55AE; sticlă de cerneală galbenă originală HP GT52 M0H56AE; sticlă de cerneală neagră originală HP GT51XL X4E40AE de 135 ml; sticlă de cerneală neagră originală HP GT53 de 90 ml 1VV22AL;, sticlă de cerneală cyan originală HP GT52 M0H54AL; sticlă de cerneală magenta originală HP GT52 M0H55AL; sticlă de cerneală galbenă originală HP GT52 M0H56AL; pachet cu 3 sticle de cerneală originală HP GT52 X4E44AL cyan/magenta/galben; sticlă de cerneală neagră originală HP GT51 M0H57AL; sticlă de cerneală neagră originală HP GT53 1VV22AA; de 90 ml, sticlă de cerneală neagră originală HP GT53XL 1VV21AA; de 135 ml, sticlă de cerneală cyan originală HP GT52 M0H54AA; sticlă de cerneală magenta originală HP GT52 M0H55AA; sticlă de cerneală galbenă originală HP GT52 M0H56AA. Pentru informaţii suplimentare despre umplere şi capacitate, consultă www.hp.com/go/learnaboutsupplies. 6 |
| Garanţie | Până la 3 ani de garanţie extinsă la înregistrarea pe http://www.hp.com/go/SmartTank3yearswarranty. Componentele care pot fi înlocuite de utilizator au perioade de garanţie distincte. |
Nici o recenzie la acest produs